Vax 6131 Multifunction
Vax 6131 Multifunction Vax 6131 Multifunction Vax 6131 Multifunction Vax 6131 Multifunction Vax 6131 Multifunction Vax 6131 Multifunction Vax 6131 Multifunction Vax 6131 Multifunction Vax 6131 Multifunction
Vax 6131 Multifunction
5 490.00 Kč 4 537.19 Kč bez DPH
Cena / kus

Availability: Není skladem

VAX6131-A

Vax 6131T je multifunkční vysavač, ideální domácí čisticí systém, který nabízí vysoce účinné suché a mokré čištění koberců, čalounění a skvrn. Díky tradiční konstrukci je vysavač Vax velmi robustní a odolný a má také má extra velkou kapacitu, širokou škálu nástrojů, a vaxovací hlavici Fibreflow na čištění koberců.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Multifunkční vysavač, vysává a čistí koberce a skvrny
  • Velká kapacita pro méně časté vyprazdňování
  • Vestavěné příslušenství pro čištění podlah a různé plochy nad úrovní podlahy
Detaily

Multifunkční vysavač, který vysává a čistí koberce a skvrny

Vax 6131T je multifunkční čistič koberců, který nabízí vysoce účinné suché a mokré čištění koberců a čalounění a skvrn, což vám umožní snadno udržet celý domov čistý. Kombinovaná podlahová hubice umožňuje snadnou změnu mezi čištěním koberců a tvrdých podlah – vše v jednom stroji. Také vysává skvrny, což je skvělé pro domácnosti s dětmi a domácími mazlíčky – už žádné problémy, vše může být vysáté rychle.

Velká kapacita

Velká kapacita nádoby umožňuje méně časté vyprazdňování. Má obrovskou kapacitu na 10 litrů, takže můžete uklízet rychleji a více efektivním způsobem. Dále je vybaven 10 m dlouhým kabelem, takže jej nemusíte neustále připojovat a odpojovat.

Vestavěné příslušenství

S vestavěným příslušenstvím máte po ruce celou řadu nástrojů pro různé typy čištění, od čalounění, přes schody po různé štěrbiny, a můžete také pohodlně čistit bodové skvrny, plochy s vysokým provozem nebo různé plochy nad úrovní podlahy.

Technické detaily
Art.-No.
6131A
Barva
oranžová
Typ vysavače
morké&suché čištění (čistič)
Kartáč
Fibreflow hubice
Technologie sání
bondini pěnová
Noise level dB
Ne
clean/dirty water capacity
4/8 liter
Kapacita nádoba na prach
10 liter
Pokročilé funkce
možnost sáčku
Operation radius
10,9 m
Příslušenství
prachový kartáč
Running time
Ne
Cleaning width
Ne
Statut produktu
new
Kde koupit
Recenze


Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání