Vax Air Cordless Switch
Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch Vax Air Cordless Switch
Vax Air Cordless Switch
6 990.00 Kč 5 776.86 Kč bez DPH
Cena / kus

Availability: Není skladem

VAXH85-AC21-B-E

Air Cordless Switch je první lehký a univerzální vysavač 2v1 od VAX, který je ideální pro veškerý rychlý úklid v domácnosti.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Nabíječka akumulátoru
  • Štěrbinový nástavec
  • Akumulátor LithiumLife
  • Uživatelská příručka
  • Vysavač
Detaily

Bezšňůrové pohodlí 2 v 1

Air Cordless Switch vám poskytne maximální pohodlí díky bezdrátovému provedení. Kombinuje vlastnosti univerzálního tyčového a ručního vysavače v rámci jednoho přístroje, který vám umožní snadno vyčistit vše i nad úrovní podlahy.

Napájení LithiumLife™

Air Cordless Switch umožňuje provoz bez kabelu díky napájení LithiumLife™ pro pohodlné a flexibilní řešení vyčištění domácnosti. S výdrží baterie až 20 minut můžete efektivně vysát vše potřebné, aniž byste museli neustále připojovat a odpojovat kabel.

Ultra-lehký vysavač

S hmotností pouhých 3,4 kg je vysavač Air Cordless Switch ultra-lehký a snadno se přenáší i nahoru a dolů po schodech. To zajišťuje, že vaše každodenní vysávání dokončíte rychleji a s lehkostí.

Technologie WindTunnel2TM

Vax Air Cordless Switch je vybaven inovativní technologií WindTunnel2™, kdy jsou používány dva kanály sání pro vysoký výkon na tvrdé podlahy a koberce. To vám pomůže efektivně odstraňovat nečistoty i z hloubky kobercových vláken.

LED osvětlení

LED osvětlení umožňuje, že můžete snadno vysávat i tmavé kouty vašeho domova nebo prostor pod nábytkem.

Řiditelná technologie

Řiditelná technologie a velká možnost sklápění umožňuje, že se můžete lehce dostat kolem a pod nábytkem, a do jinak obtížných prostor.

Technické detaily
Art.-No.
H85-AC21-B-E
Barva
šedá
Typ vysavače
akumulátorový vysavač
Kartáč
mini turbo kartáč
Technologie sání
cyklónová separace
Noise level dB
Ne
clean/dirty water capacity
Ne
Kapacita nádoba na prach
0,35 liter
Pokročilé funkce
Boost mód
Operation radius
Ne
Příslušenství
štěrbinový nástavec
Running time
30 min
Cleaning width
23 cm
Statut produktu
new
Kde koupit
Recenze


Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání