Vax Floormate Cordless
Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless Vax Floormate Cordless
Vax Floormate Cordless
9 990.00 Kč 8 256.20 Kč bez DPH
Cena / kus

Availability: Není skladem

VAXHF85-FM-C-E

Vax Cordless Floormate vychází z produktové řady vysavačů VAX Cordless. Vax Floormate Cordless je inovativní vysavač na tvrdé podlahy, který využívá sílu saponátu a technologii SpinScrub Technology™ pro čištění povrchu bez námahy a v hygienické čistotě.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Čistící prostředek Floor 2 Floor (250 ml)
  • Nabíječka baterií
  • Hubice pro mokré čištění podlah
  • Uživatelská příručka
Detaily

SpinScrub Technology™

Vysavač na tvrdé podlahy Floormate Cordless je vybaven patentovanou technologií SpinScrub Technology™, která umožňuje efektivní odstraňování nečistot a skvrn. To znamená, že můžete vyčistit i těžko odstranitelné skvrny a nečistoty při zachování vysokého standardu čistoty v celém domě.

Napájení LithiumLife™

Vysavač je napájen akumulátorem LithiumLife™ a nabízí pohodlné a flexibilní řešení vyčištění domácnosti bez kabelu až po dobu 30 minut. Tato kapacita je dostačující pro čištění větších prostor, aniž byste jej museli neustále připojovat a odpojovat, a můžete tak vyčistit větší plochy rychleji, aniž byste museli dobíjet akumulátor.

Jemně drhne všechny typy uzavřených tvrdých podlah

Floormate Cordless je navržen tak, aby umožnil jemně a dočista vydrhnout všechny typy uzavřených tvrdých podlah bez jejich odírání nebo poškození. To znamená, že můžete pravidelně, snadno a efektivně vyčistit povrchy a zůstat zcela klidní.

Výkonný sací výkon a rychlé vysušení podlahy

Floormate Cordless nabízí výkonný sací výkon a rychlé vysušení podlahy, takže tvrdé podlahy budou rychle čisté i v oblastech s vysokým provozem a také budou mít ve velmi krátkém čase suchý povrch. Je proto ideální pro rušné domácí prostředí nebo zaneprázdněné majitele.

Technologie TwinTank

Floormate Cordless také obsahuje účelnou technologii TwinTank, která odděluje čistou a špinavou vodu při čištění. To pomáhá optimalizovat čisticí výkonnost a zanechá tvrdé podlahy hygienicky čisté a svěží.

Technické detaily
Art.-No.
HF85-FM-C-E
Barva
šedá
Typ vysavače
akumulátorový čistič na tvrdé podlahy
Kartáč
SpinScrub hubice
Technologie sání
Ne
Noise level dB
Ne
clean/dirty water capacity
0,7/0,7 liter
Kapacita nádoba na prach
Ne
Pokročilé funkce
baterie LithiumLife, morký mód
Operation radius
Ne
Running time
30 min
Cleaning width
30 cm
Statut produktu
new
Kde koupit
Recenze


Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání